Absolvenţii Şcolii Parohiale de Pian ”Emiliu Dragea” – semestrul I, anul formativ 2014-2015 (foto)


Warning: file_get_contents(http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/parohiaandreimuresanu?alt=json&thumbsize=144): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/muresanu/public_html/wp-content/plugins/altpwa/alt-pwa.php on line 234

Warning: file_get_contents(http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/parohiaandreimuresanu/album/AbsolventiiScoliiParohialeDePianEmiliuDrageaSemI20142015?alt=json&start-index=1&max-results=18&thumbsize=144): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/muresanu/public_html/wp-content/plugins/altpwa/alt-pwa.php on line 241

( fotografii)
1 ianuarie 1970

Notă: Pentru a vedea albumul Picasa original, click aici

Acest articol a fost publicat în Albume foto și etichetat cu , , , , , . Salvează legătura permanentă.

Un răspuns la Absolvenţii Şcolii Parohiale de Pian ”Emiliu Dragea” – semestrul I, anul formativ 2014-2015 (foto)

  1. Elena Maria Sorban spune:

    Laudat fie Isus! Am fost eleva maestrului Dragea la Liceul de Muzica. Ma bucur ca astfel i se perpetueaza memoria. As dori sa aflu anii cand a trait domnul profesor Dragea.
    Multumiri.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *