Înscrieri pentru Anul Catehetic Parohial 2020-2021

Dragi copii, tineri, părinți, bunici  sau alți însoțitori,

an catehetic formativVă așteptăm cu mult drag și în acest an să ne bucurăm împreună de programele speciale dedicate vouă pe lângă SFÂNTA LITURGHIE la care vă așteptăm cu mult drag.

Pentru aceasta, vă invităm să vă înscrieți (completând formularul special) și să participați la unul sau mai multe din programele pe care le desfăşurăm/ găzduim la nivelul comunității noastre în acest nou an formativ.

Fişele de înscriere completate trebuie fi depuse la Biroul parohial sau fotografiate după completare și trimise.

Am fi recunoscători ca acest lucru să fie făcut cât mai repede, pentru a putea să începem efectiv (cel mai bine ar fi până duminică, 4 octombrie 2020, când se va deschide oficial noul an catehetic-formativ în comunitatea noastră).

Pr. Mircea Marțian, paroh
tel. 0745-265935, mircea.martian@gmail.com

Acest articol a fost publicat în An formativ parohial, Pastoraţia adulţilor, Pastoraţia copiilor, Pastoraţia familiilor, Pastoraţia tinerilor și etichetat cu , , , , , , . Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *