Programele parohiale, catehetice şi extracatehetice, intră în vacanţă

Isus cu copilVă comunicăm faptul că programele parohiale, catehetice şi extracatehetice, intră în vacanţă începând cu data de 15 iunie 2014. Acestea vor fi reluate ca de obicei în prima duminică din luna octombrie a.c. când vom deschide un nou an catehetic parohial.

Pe perioada vacanței, o să ne vedem cu ocazia unei tabere de studii pentru copii și tineri între 12-20 ani dar și cu prilejul Campusului Parohial pentru copii (între 7 și 12 ani) pe care dorim să le organizăm la date care vor fi comunicate ulterior.

În plus vă aşteptăm în continuare, inclusiv pe perioada vacanţei, la Sfânta Liturghie celebrată special pentru voi cu începere de la ora 11.30.

Vă doresc vacanță cu Haruri și multă odihnă,
pr. Mircea Marțian,
Responsabil parohial cu pastoraţia copiilor
tel. 0745-265935, email: mircea.martian@gmail.com

Acest articol a fost publicat în Administrative, Pastoraţia adulţilor, Pastoraţia copiilor, Pastoraţia familiilor, Pastoraţia tinerilor și etichetat cu , , , , , . Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *