Şedința Consiliului Consilierilor Parohiali (cu mască și distanțare)

miercuri, 10 martie 2021, cu începere de la ora 17.00 – la CENTRU DE ACTIVITĂȚI situat pe Bdul C. Brâncuși 44-46.

Şedinţa se va desfăşura după următoarea ordine de zi:
1. Prezentarea unui Raport pastoral-economico– financiar: ”Parohia la vreme de pandemie”.
2. Anul ”Sf. Iosif” – importanță + acțiuni realizate sau viitoare.
3. Aspecte organizatorice legate de Sărbătoarea ”Sf. Iosif”, Ocrotitorul Eparhiei și al Capelei noastre – vineri, 19 martie 2021.
4. Programele speciale propuse în Postul Paștelui/ Săptămâna Mare și Săptămâna Luminată.
5. Prima Împărtășanie a copiilor pregătiți în parohie.
6. Diverse…

Consiliul parohial si PS FlorentinMulțumiri consilierilor pentru implicare și sprijin.

În imagine, una dintre cele mai dragi ședințe de Consiliu parohial, pentru că ne-am bucurat de prezența PS Florentin în mijlocul nostru.

Acest articol a fost publicat în Administrative și etichetat cu , , , , . Salvează legătura permanentă.