Termeni şi condiţii

Întreg conținutul site-ului este proprietatea Parohiei „Sf. Iosif” Cartier Andrei Mureşanu din Cluj-Napoca. Este interzisă reproducerea parțială sau integrală a materialelor de pe acest site fără acordul instituţiei.

Site-ul parohiaandreimuresanu.ro funcționează conform legislației române în vigoare.

Parohia „Sf. Iosif” Cartier Andrei Mureşanu Cluj-Napoca nu poate fi trasă la răspundere pentru niciun fel de daune, indiferent de natura acestora, ca rezultat al utilizării site-ului şi serviciilor oferite prin intermediul acestuia sau ca urmare a imposibilităţii utilizării acestora.

Toate comentariile necesită aprobare înainte de publicarea lor pe site. Parohia „Sf. Iosif” Cartier Andrei Mureşanu Cluj-Napoca își rezervă dreptul de a șterge comentariile care includ cuvinte obscene, atacuri la persoane sau la instituții, jigniri, injurii sau anunțuri publicitare.

Parohia „Sf. Iosif” Cartier Andrei Mureşanu Cluj-Napoca îşi rezervă dreptul de a modifica oricând termenii şi condiţiile de faţă, fără vreo notificare prealabilă.

Utilizarea site-ului parohiaandreimuresanu presupune că sunteți de acord cu termenii și condițiile de mai sus.