Un răspuns la „Absolvenţii Şcolii Parohiale de Pian ”Emiliu Dragea” – semestrul I, anul formativ 2014-2015 (foto)”

  1. Laudat fie Isus! Am fost eleva maestrului Dragea la Liceul de Muzica. Ma bucur ca astfel i se perpetueaza memoria. As dori sa aflu anii cand a trait domnul profesor Dragea.
    Multumiri.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept