Aniversarea unui an de viață a Navigatorilor Mariei

Lăudat să fie Numele lui Isus și al Mariei!
La aniversarea unui anișor de viață a Navigatorilor Mariei, vă invităm cu drag să participați la întâlnirea părinților copiilor navigatori, marți 11 octombrie, A.D. 2016, orele 17.30-19.30 la Casa Parohială ”Andrei Mureșanu”, str. Constantin Brâncuși nr.44!
Cu binecuvântarea specială și maternă a mamei noastre cerești !

Cu deosebită considerație,
Al dumneavoastră,
prof. ing. Lucian Chiorean

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept