Arta ca recunoștință (foto)

Copiii din Cercul de artă ”Virgil Fulicea” pregătesc de zor, coordonați de Ioana Rusu, exponatele care vor fi așezate într-o Expoziție dedicată Pruncului Isus.

Această expoziție va înfrumuseța, credincioșilor de la Capela Sf. Iosif  sărbătorile așezate de tradiția creștină  la final și început de nou an.

Expoziția va fi binecuvântată iar exponatele vor putea să fie răscumpărate de părinți sau bunici, duminică 10 ianuarie 2016.

Dumnezeu să răsplătească.

Pr. Mircea Marțian

Click aici pentru albumul foto

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept