Campusul Estival „Crede! Speră! Iubește!”

Parohia Andrei Mureşanu în colaborare cu ASTRU Cluj organizează, la Centru de activități de pe Bulevardul Constantin Brâncuși nr. 44-46, Campusul Estival „Crede! Speră! Iubește!”, adresat copiilor între 7-13 ani.

Așteptăm înscrieri până duminică, 3 septembrie 2017 (locurile sunt limitate).

Despre ce este vorba?

CATEHEZĂ, ATELIERE, JOCURI, DANSURI ȘI MULTĂ DISTRACȚIE… DUPĂ URMĂTORUL PROGRAM:

  • Marți, 5 septembrie, 2017, interval orar 11.00-17.00
  • Miercuri, 6 septembrie, 2017, interval orar 11.00-17.00
  • Joi, 7 septembrie, 2017, interval orar 11.00-17.00

Pentru o bună desfășurare părinții sunt rugați să plătească o taxă de 10 lei/zi/copil, sumă din care se vor cumpăra atât cele necesare servirii mesei în comun (meniuri adaptate copiilor) cât și pentru mici  ”surprize dulci” între activități!

În vederea favorizării unui spirit  fratern, Vă rugăm să nu aduceți gustări și nici apă sau sucuri toate acestea vor fi servite de voluntari (din cele cumpărate sau făcute la fața locului) la momentele speciale cuprinse în program.

Înscrieri la Pr. Mircea Marțian, tel.: 0745-265935/ email, mircea.martian@gmail.com

Acest articol a fost publicat în Pastoraţia copiilor, Pastoraţia tinerilor și etichetat cu , , , , , . Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *