Cercul de Studiu Biblic Parohial

sigla familieO nouă întâlnire a Cercului parohial de Studiu Biblic

Când:  Joi,  26 mai  2016, ora 18.00.

Unde: Capela Sf. Iosif  (accesul se va face doar  pe Intrarea A dinspre Calea Turzii).

Cine: Orice creştin doritor să aprofundeze Cuvântul lui Dumnezeu.

Desfăşurător:

  • Parcurgerea integrală a capitolul 7 din Evanghelia după Ioan/ discuții/ fragment abordat prin Lectio Divina.

Vă aşteaptă cu drag, Mircea Marţian
tel. 0745-265935,mircea.martian@gmail.com

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept