Cercul de Studiu Biblic Parohial

anunţă

O nouă întâlnire a

Cercului de Studiu Biblic

•  Când: Vineri, 16 iunie 2017, ora 18.00.
  • Unde:  Căsuța Bibliei/ sau în Capelă  (accesul se va face doar  pe Intrarea A dinspre  Calea Turzii).
  • Cine:   Orice creştin doritor să aprofundeze Cuvântul lui Dumnezeu.
  • Tema: Continuarea Sfintei Evanghelii după Ioan (Vom parcurge integral capitolul 13 din această evanghelie – pe care vă invit să-l lecturați înainte – urmat de discuții; la final un fragment va fi abordat prin Lectio Divina).

Vă aşteptăm cu drag,
pr. Mircea Marţian,