Cercul de Studiu Biblic Parohial

O nouă întâlnire
Cercului de Studiu Biblic

• Când: Vineri, 27 octombrie  2017, ora 17.30
  • Unde: Căsuța Bibliei (accesul se va face doar pe Intrarea B dinspre Piața Timotei Cipariu)
  • Cine: Orice creştin doritor să aprofundeze Cuvântul lui Dumnezeu
  • Tema: Continuarea Sfintei Evanghelii după Ioan

(Vom parcurge integral capitolul 14 din această evanghelie – pe care vă invit să-l lecturați înainte – urmat de discuții; la final un fragment va fi abordat prin Lectio Divina).

Vă aşteptăm cu drag,

Pr. Mircea Marţian