Concertul pascal ”Lumina rugii”

Concert Lumina Rugii 2022”LUMINA RUGII” – duminică, 22 mai 2022, începând cu orele 19:30 (la finalul Sfintei Liturghii de seară) în Catedrala martirilor și mărturisitorilor/ Capela ”Sf. Iosif”, situată în Piața Timotei Cipariu nr. 2, Cluj-Napoca.

Avem bucuria și onoarea de a asculta la noi acasă CORALA ARMONIA, din Baia-Mare, care va poposi în orașul nostru, sub bagheta dirijorului Adrian Iercoşan, profesor la Colegiul băimărean „Vasile Lucaciu”.

Să-i întâmpinăm în număr cât mai mare și să-i răsplătim cu aplauze!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept