Dă o şansă parohiilor defavorizate!

Parohia Andrei Mureşanu

propune în fiecare a treia Duminică din lună

Proiectul:

 „DĂ O ŞANSĂ PAROHIILOR DEFAVORIZATE”

Chetă specială pentru ajutorarea acestora… Fiecare credincios are nevoie de asistenţă spirituală… are nevoie de un preot!

Vă mulţumim pentru generozitate!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept