Întâlnirea Eparhială a Tineretului – Floreşti, 11 octombrie 2014

Cu bucurie vă invităm să vă înscrieţi pentru a participa împreună la Întâlnirea Eparhială a Tineretului din 11 octombrie 2014.

Vă rugăm să comunicaţi intenţia dvs de a participa responsabilului cu pastorația tinerilor din parohie (pr. Florin Isac) sau preotului paroh (direct, telefonic sau prin email) până cel târziu în data de 5 octombrie 2014.

intalnirea e t 2014

Întâlnirea Eparhială a Tineretului 2014 va reprezenta o etapă importantă în organizarea Întâlnirii Naţionale a Tineretului Catolic (INTC) care se va desfăşura anul viitor, 2015, în perioada 22-26 iulie la Cluj-Napoca.

Fiind convinși că tinerii sunt prezentul și viitorul Bisericii, Vă mulţumim anticipat pentru prezenţa dvs.

În comuniune de rugăciune,
pr. Mircea Marţian

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *