Invitaţie la vizionarea filmului ”Sf. Iosif, tatăl nostru spiritual”

Parohia Andrei Mureșanu prin Reuniunea Mariană și ASTRU parohial în colaborare cu LUX MUNDI vă invită la o vizionare de film, ”Sf. Iosif, tatăl nostru spiritual” – un frumos documentar despre ocrotitorul Bisericii Universale, a Eparhiei de Cluj-Gherla , a parohiei noastre și a familiei:

anunt cateheza

  • LA CENTRUL DE ACTIVITĂȚI SITUAT PE BULEVARDUL C. BRÂNCUȘI 44-46
  • JOI, 7 APRILIE 2022, CU ÎNCEPERE DE LA ORA 19.00 (la finalul Devoțiunii Căii Sfintei Cruci plecăm spre centru de activități – cei care doresc sunt invitați și la Calea Crucii înainte de vizionare, cu începere de la ora 17.30 la Capela Sf. Iosif).
  • ORICE DOREȘTE CU VÂRSTA CUPRINSĂ ÎNTRE 12 ȘI 99 DE ANI
  • ÎN VEDEREA UNEI VIZIONĂRI CU ROST, VĂ AȘTEPTĂM CU DRAG, INCLUSIV CU IMPRESII LA CALD ȘI, CA DE OBICEI, CU MULTĂ VOIE BUNĂ ȘI CU CEVA DE POST DIN PARTEA CASEI

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *