Mini-concert de pian

Afis miniconcert pian mai 2015Parohia Andrei Mureşanu – Capela „Sf. Iosif”
Şcoala Parohială de pian
vă invită la un

Mini-Concert de pian

susţinut de elevii Şcolii de Pian a Capelei „Sf. Iosif” –
prof. Gloria Feri şi Paul Erdős

Capela „Sfântul Iosif”
Sâmbătă, 30 mai 2015, ora 18.00

Vă aşteptăm cu mult drag!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept