Prima miercuri din lună – Copiii Sf. Iosif

Copiii Sf. Iosif sunt invitaţi în prima miercuri (02.11.2011) din luna noiembrie,

cu începere de la ora 17.00 la un nou

OFICIU SPECIAL DE RUGĂCIUNE

avându-l ca mijlocitor pe Sf. Iosif!

Intenţiile generale de rugăciune din această lună:

  • Pentru sufletele aflate în Purgator
  • Pentru familia creştină, leagăn al credinţei şi al vieţii

Seara se va încheia cu Adoraţie Euharistică, urmată de o agapă fraternă.

 Vă aşteptăm cu mult drag,

Pr. Mircea Marţian, tel. 0745-265935

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept