Prima vineri din luna decembrie

Parohia „Andrei Mureşanu” şi
Asociaţia Medicilor Catolici din România, Filiala Cluj

 vă invită să trăim împreună

Prima vineri din luna decembrie, 7 decembrie 2012

  • Începem de la ora 18.30 cu Sfânta Liturghie
  • şi continuăm cu un moment de reflexie şi reculegere pentru a ne pregăti cât mai bine pentru momentul Naşterii Domnului: „Cristos se naşte, Domnul coboară”

  Pr. Titus Sas
Vicar parohial

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept