Sărbătoarea adeziunii ASTRU – 10 decembrie 2023

A fost multă emoție, recunoștință și bucurie la Sărbătorii adeziunii în Catedrala ”Martirilor și mărturisitorilor veacului XX” – Capela ”Sf. Iosif”.

Mulțumiri pr. vicar parohial Vlad Pupăză, pr. Sebastian Peșteșan, asistentul spiritual Astru-Cluj, lui Leonard Socaciu, Președintele ASTRU-Cluj și educatorul grupului Astru-junior din comunitatea noastră, și Adrian Sebastian Bodea, responsabil ASTRU-parohial pentru organizarea acestui important moment al anului asociativ 2023-2024.

adeziuni astru