Şedinţa extraordinară a Consiliului Consilierilor Parohiali

CONVOCATOR

Cu deosebit respect, invităm consilierii parohiei noastre la

ŞEDINŢA EXTRAORDINARĂ A CONSILIULUI CONSILIERILOR PAROHIALI,

programată marţi, 5 martie 2013, cu începere de la ora 13.00, la sediul parohiei. În cadrul acestei întruniri vor fi audiaţi diferiţi ofertanţi în executarea lucrărilor Proiectului Crucii exterioare din parcare – parte integrantă din Ansamblul Socio-Pastoral din Piaţa T. Cipariu dedicat Martirilor şi Mărturisitorilor veacului XX.

Vă aşteaptă cu drag
în comuniune de rugăciune,