Vizionare de film despre Carlo Acutis

vizionare filmInvităm tinerii 13+ la o vizionare de film: un frumos documentar realizat de EWTN despre Carlo Acutis, primul „millennial” beatificat de Biserica Catolică (adică născut după anul 2000)!!!

Unde: Centrul de activități situat pe Bulevardul C. Brâncuși 44-46.

Când: Duminică, 16 mai 2021, cu începere de la ora 17.00.

În vederea unei vizionări cu rost vă așteptăm cu drag, inclusiv cu impresii la cald și, ca de obicei, cu multă voie bună

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept