Vizită pastorală a PS Claudiu, Episcopul de Cluj-Gherla

PS Claudiu Lucian Pop

Parohia „Sf. Iosif” din Cartierul „Andrei Mureșanu”, Cluj-Napoca este onorată să vă invite la

SFÂNTA LITURGHIE ARHIEREASCĂ
pontificată de PS Claudiu,
Episcopul de Cluj-Gherla

A TREIA ZI DE CRĂCIUN, LUNI, 27 DECEMBRIE 2021,
cu începere de la ora 09.00, în Capela „Sf. Iosif”, afiliată Catedralei „Martirilor și Mărturisitorilor sec. al XX-lea”

Hai cu noi să-l colindăm împreună pe noul nostru ierarh!

Vă așteptăm cu drag!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept