Vizita unei delegații ASTRU

DUMINICĂ, 3 NOIEMBRIE 2019, după obișnuita cateheză adresată tinerilor 13+, în INTERVALUL ORAR 18.30-20.00, primim vizita unei delegații ASTRU!
Copiii 10+ (potriviți pentru a face parte din ASTRU junior) și tinerii 13+ (potriviți să facă parte din comunitatea ASTRU parohial), membri mai vechi sau posibili noi adepți, vor avea ocazia de a cunoaște mai multe despre ASTRU, care își dorește să fie pentru ei o a II-a familie, în cadrul căreia să se dezvolte și să fie ei înșiși.

Mulțumim ASTRU – Cluj pentru rodnica colaborare.

Cei care se încadrează ca vârstă sunt așteptați cu drag!

PS: E importantă participarea tuturor membrilor ASTRU din comunitate pentru că, la finalul întâlnirii se vor alege (sau după caz re-alege) responsabilii parohiali, anul trecut fiind ales tandemul Iulia Marțian și Adrian Bodea (cărora le mulțumim).

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *