Vizita unei delegații ASTRU

DUMINICĂ, 3 NOIEMBRIE 2019, după obișnuita cateheză adresată tinerilor 13+, în INTERVALUL ORAR 18.30-20.00, primim vizita unei delegații ASTRU!
Copiii 10+ (potriviți pentru a face parte din ASTRU junior) și tinerii 13+ (potriviți să facă parte din comunitatea ASTRU parohial), membri mai vechi sau posibili noi adepți, vor avea ocazia de a cunoaște mai multe despre ASTRU, care își dorește să fie pentru ei o a II-a familie, în cadrul căreia să se dezvolte și să fie ei înșiși.

Mulțumim ASTRU – Cluj pentru rodnica colaborare.

Cei care se încadrează ca vârstă sunt așteptați cu drag!

PS: E importantă participarea tuturor membrilor ASTRU din comunitate pentru că, la finalul întâlnirii se vor alege (sau după caz re-alege) responsabilii parohiali, anul trecut fiind ales tandemul Iulia Marțian și Adrian Bodea (cărora le mulțumim).