Vizita unui grup de tineri cercetași din Vicenza în orașul Cluj-Napoca

Noi momente de neuitat, noi prietenii, comuniune la Sfântă Liturghie în Capela ”Sf. Iosif”, vizitarea Catedralei ”Martirilor și Mărturisitorilor veacului XX”, cu minunata sa vedere de sus asupra orașului Cluj, un tur prin oraș în câteva puncte din inima cetății, sau adăugat minunatelor momente de voie bună petrecute împreună la Centrul de activități al parohiei noastre.

cercetasi italieni

Felicitări tinerelor gazde, pr. Vicar parohial Vlad Pupăză care s-a adăugat programului. pentru o mai bună comunicare în limba italiană, dar și pr. Protopop Alexandru Hruban mijlocitor al întâlnirii.