Ziua Mondială de Rugăciune 2015

ziua mondiala de rugaciune„Înţelegeţi ce v-am făcut EU?”

Vă invităm la rugăciunea ecumenică în

Capela Sf. Iosif, Piaţa Cipariu f.n.,

vineri, 6 martie 2015, ora 19.15.

În program:

 ora 17.30 – Calea Crucii
ora 18.30 – Sfânta Liturghie
ora 19.15 – Oficiul ZMR -2014

 Vă aşteptăm cu drag!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept