2% pentru Parohia „Andrei Mureşanu”

Parohia “Andrei Mureşanu” vă invită  să sprijiniţi şi în acest an reconstrucţia Bisericii Greco-Catolice donând 2% din ceea ce oricum v-a fost luat sub formă de impozit în anul 2010.

Trebuie doar să “ordonaţi” transferul acestor sume în contul Parohiei noastre!

• Denumire: Parohia Andrei Mureşanu
  • Sediu: Eroilor 10/7
  • Cod fiscal: 7777978
  • Nr. Cont: 2511.A01.0.266.12080106BCR – Sucursala Cluj
  • IBAN:  RO 30RNCB0106026612080001

Formulare fiscale cu acest scop se află  la Capela “Sfântul Iosif” (Fişa 230)

După completare formularele pot fi aduse la Biroul Parohial sau la sediul direcţiei de finanţe de care aparţineţi. De asemenea formularele pot fi expediate Finanţelor Publice prin Poşta Română

Data limită: 15 mai 2011.

Fondurile vor fi orientate către diferitele misiuni sau proiecte aflate în desfăşurare la nivelul parohiei noastre.

Cu mulţumiri, în comuniune de rugăciune, Pr. Mircea MARŢIAN, paroh