Anunţ binecuvântarea caselor 2016

Toți credincioșii creștini, din comunitatea noastră, care nu au fost încă vizitați pentru sfințirea caselor, precum și toți aceea care nu au fost găsiți acasă, vor fi vizitați în intervalul 06-12 ianuarie a.c.

Pentru a evita neînțelegerile o să transmitem înainte telefonic sau prin sms, ziua și ora aproximativă când suntem în zona dvs.

Eventuale programări/reprogramări direct la Biroul Parohial sau la telefonul parohial 0264-595591 – cu posibilitatea de a lăsa mesaje; Vă rugăm să lăsaţi şi un număr de telefon pentru a putea să vă contactăm.

Pr. Mircea Marţian –  tel. 0745-265935, e-mail: mircea.martian@gmail.com
Pr. Florin Isac – tel. 0745-608892, e-mail: isacioan@yahoo.com

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *