Anunţ – binecuvântarea caselor

Toţi credincioșii creştini din comunitatea noastră, care nu au fost încă vizitaţi pentru sfinţirea caselor, precum şi toţi aceia care nu au fost găsiţi acasă, vor fi vizitaţi în intervalul 08-14 ianuarie 2015.

Pentru a evita neînţelegerile o să transmitem înainte telefonic, verbal sau prin sms, ora aproximativă când suntem în zona dvs.

Eventuale programări/reprogramări direct la Biroul Parohial sau la telefonul parohial 0264-595591 – cu posibilitatea de a lăsa mesaje; vă rugăm să lăsaţi şi un număr de telefon pentru a putea să vă contactăm.

Pr. Mircea Marţian –  tel. 0745-265935, e-mail: mircea.martian@gmail.com
Pr. Florin Isac – tel. 0745-608892, e-mail: isacioan@yahoo.com

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *