Arta ne face mai fericiți!

atelier picturaEste un adevăr pe care copii și adulți îl trăiesc la fiecare atelier de pictură pe care Ioana Rusu îl propune la Centrul nostru de activități, pregătind câte o expoziție dedicată celor mai importante sărbători creștine. Și… dacă urmează ”Nașterea Domnului”, aceștia ne vor alina dorul de culoare, de spiritualitate și bucurie cu ocazia acestei sărbători, completând retorica oferită de minunatele colinde.

Atelierul va continua și mâine dimineață începând cu orele 10.00.

Mulțumim Ioana Rusu, Responsabila Cercului de artă parohial ”Virgil Fulicea”.

Mulțumim Atelier pastel!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept