Campus estival: Credinţa, familia şi prietenii dau valoare timpului tău!

Pastoraţia copiilor – program de vacanţă: CAMPUS ESTIVAL

Invităm copiii la lucru în diverse ateliere tematice.

Capela Sf. Iosif în intervalul14 – 16  iulie 2011, între orele 10.00- 17.00.  Programul este desfăşurat în colaborare cu ASTRU Cluj. ÎNSCRIERILE CONTINUĂ…

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept