Cercul de Studiu Biblic Parohial

Parohia Andrei Mureşanu anunţă reluarea întâlnirilor

Cercului de Studiu Biblic Parohial

Când: vineri, 24 mai 2013, ora 18.00

Unde: La Capela Sf. Iosif, în „Căsuţa Bibliei”

Temă acasă: Evanghelia după Matei – recomandăm cursanţilor citirea cu atenţie a capitolului 8 din această evanghelie.

Desfăşurător: Discuție asupra conținutului capitolului 8.

Lectio Divina: Matei 8,23-27 – Potolirea furtunii.

Vă aşteaptă cu drag,
pr. Mircea Marţian
Tel. 0745-265935

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept