Cercul de Studiu Biblic Parohial

sigla familieParohia Andrei Mureşanu

anunţă

O nouă întâlnire a

Cercului de Studiu Biblic Parohial

Când: Miercuri, 14 decembrie 2016, ora 17.30.

Unde:  Capela Sf. Iosif  (accesul se va face doar  pe Intrarea A dinspre  Calea Turzii).

Cine:   Orice creştin doritor să aprofundeze Cuvântul lui Dumnezeu.

Tema: Continuarea Sfintei Evanghelii după Ioan (În fapt vom parcurge integral capitolul 10 din această evanghelie –pe ce vă invit să- l citiți înainte – urmat de discuții iar la final un fragment va fi abordat prin Lectio Divina).

Vă aşteaptă cu drag,

Mircea Marţian, tel. 0745-265935,mircea.martian@gmail.com

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept