Cercul de Studiu Biblic Parohial

anunţă

O nouă întâlnire a

Cercului de Studiu Biblic Parohial

Când: Miercuri, 14 decembrie 2016, ora 17.30.

Unde:  Capela Sf. Iosif  (accesul se va face doar  pe Intrarea A dinspre  Calea Turzii).

Cine:   Orice creştin doritor să aprofundeze Cuvântul lui Dumnezeu.

Tema: Continuarea Sfintei Evanghelii după Ioan (În fapt vom parcurge integral capitolul 10 din această evanghelie –pe ce vă invit să- l citiți înainte – urmat de discuții iar la final un fragment va fi abordat prin Lectio Divina).

Vă aşteaptă cu drag,

Mircea Marţian, tel. 0745-265935,mircea.martian@gmail.com