Ședința Consiliului Consilierilor Parohiali

Parohia Andrei Mureșanu invită pe toți membrii Consiliului parohial la o ședinţă programată să se  desfășoare, vineri, 9 decembrie 2016, cu începere de la ora 17.30, la Centrul de activități situat pe B-dul. C. Brâncuși nr. 44-46.

consiliul parohial

Va fi o ședință în care, pe lângă o dare de seamă, se vor comunica și prezenta ultimele proiecte/ programe pastorale realizate în acest an, respectiv se vor discuta câteva proiecte programate pentru a fi realizate anul viitor.

În comuniune de rugăciune,

Vă așteaptă cu drag, pr. Mircea Marţian