Cercul de Studiu Biblic Parohial

PAROHIA ANDREI MUREŞANU
anunţă reluarea întâlnirilor

Cercului de Studiu Biblic Parohial

Când: Vineri, 26 octombrie 2012, ora 18.00

Unde: La Capela Sf. Iosif, în „Căsuţa Bibliei”

Tema: Evanghelia după  Matei

Desfăşurător: Prezentare generală și discuții

Vă aşteptăm cu drag,
pr. Mircea Marţian, tel. 0745-265935

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept