Pastorația copiilor – anunțuri importante

  • Întrucât până în prezent, în cadrul Clubului micului actor, nu s-au înscris suficienți copii, vă informăm faptul că, pentru acest program, continuă înscrierile până în data de 4 noiembrie 2012. Menționăm faptul că la proiect pot participa doar copii peste vârsta de 6 ani.
  • Datorită bunăvoinței dnei profesoare Roxana Marchievici (tel. 0746 -231953) se va înființa o nouă grupă de limba engleză dedicată exclusiv celor avansați, din clasele V-VIII. Această grupă își va desfășura activitatea în paralel cu cea existentă, sâmbăta, între 10.00-11.00 în Sala de cateheză de la Balconul B. Prima întâlnire: Sâmbătă, 10 noiembrie 2012

Toți doritorii sunt așteptați cu drag,

Pr. Mircea Marțian,
Paroh și responsabil cu pastorația copiilor,
tel. 0745-265935

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept