Cercul de Studiu Biblic Parohial

O nouă întâlnire a Cercului de Studiu Biblic Parohial

Când: Vineri, 28 octombrie 2011, ora 18.00

Unde: La Capela Sf. Iosif, în „Căsuţa Bibliei”

Temă acasă:

Evanghelia după Luca – recomandăm cursanţilor lecturarea cu atenţie a capitolelor 4-7

din această evanghelie.

Desfăşurător:

1. Discutarea eventualelor neclarităţi din capitolele 4-7.

2.Text ce va fi abordat prin Lectio Divina: Lc 4, 11-13 Isus îl învinge pe diavol.

Vă aşteptăm cu drag,

Pr. Mircea Marţian, tel. 0745-265935

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept