Deschiderea oficială a anului universitar 2022-2023, în Capela ”Sfântul Iosif”

Am adresat ”bun venit” studenților anului I (în mod deosebit băieților noștri Cristian și David – înscriși în anul I la Teologie Pastorală) – calde salutări studenților din ceilalți ani de studii, masteranzilor și doctoranzilor și un an universitar plin de realizări profesorilor comunității noastre academice.

Noul an academic 2022-2023

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept