Dor… de mărţişor

Dor de martisorTinerii (13+) sunt invitați să petreacă împreună, înainte de intrarea în post, o seară pe care am intitulat-o generic ”Festivalul mărțișorului” (că tot e prima zi a lunii martie).

Evenimentul va fi găzduit de căsuța noastră situată pe Bld. C. Brâncuși 44, care își deschide porțile începând cu ora 18.00.

Vă așteptăm duminică 1 martie cu ”dor de mărțișor”, propuneri concrete, alte surprize și… ,ca de obicei, plini de entuziasm și voie bună

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept