Felicitări noilor responsabili ai grupului nostru ASTRU, Mara Rusu și Adi Bodea

alegeri astruEi au fost aleși duminică, 6 noiembrie 2022, de adunarea generală ASTRU parohial, supervizată de prietenul nostru Leo (ASTRU eparhial) și de subsemnatul, pr. Mircea Marțian, (inclusiv fotograf la eveniment).

Cei doi aleși ne vor reprezenta la finalul acestei săptămâni la Centrul Manresa vor participa la alegerea echipei ASTRU eparhial!

Felicitări încă o dată, Mara si Adi! Sunteți adorabili!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept