Festivalul mărţişorului 2022

festivalul martisorului 2022

Festivalul mărțișorului ajuns la a III-a ediție ne anunță faptul că în sfârșit vine mult aşteptata primavară!

Iar, odată cu ea putem ieși şi noi din amorţire.

Prin apariţia primelor flori şi a mărţişoarelor, feţele zâmbitoare ale celor ce ne înconjoară ne pot da mai multă dorinţă de a trăi și sperăm să ne redea PACEA!

Amin.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept