Formular de înscriere pentru Anul Catehetic 2023-2024

Formularul de înscriere poate fi descărcat de mai jos:

Formular inscriere 2023-2024 (fișier PDF)

După completare, formularele de înscriere pot fi depuse la Biroul parohial sau în format electronic (WhatsApp, Messenger, e-mail etc.).

Am fi recunoscători dacă ați comunica intenția dvs. până duminică, 1 octombrie 2023, dată de la care programele vor fi operaționale.

Informații și înscrieri la Pr. Mircea Marțian,
tel. 0745-265935, mircea.martian@gmail.com