Grupul parohial de Rugăciune Copiii Sf. Iosif

Parohia Andrei Mureşanu – Capela Sfântul Iosif

Grupul parohial de Rugăciune Copiii Sf. Iosif, au bucuria de a Vă invita

în prima miercuri din luna martie, 07.03. 2012, cu începere de la ora 17.00, la un

OFICIU SPECIAL DE RUGĂCIUNE

prin care aducem mulțumire, pentru toate binefacerile primite datorită fructuosului protectorat asigurat de părintele nostru ocrotitor, Sf. Iosif, în cei cinci ani de pastorație desfășurați în Catedrala dedicată Martirilor și Mărturisitorilor veacului XX:
martie 2007 – martie 2012.

Oficiul va fi urmat de Adoraţie Euharistică și de  parcurgerea în comun a Stațiunilor  din Calea Sfintei Cruci.

Vă aşteptăm cu mult drag.

Pr Mircea Marţian, tel. 0745-265935