Iniţiere în tehnica picturii pe sticlă în Parohia ”Andrei Mureşanu”

cercul de artaInvităm, cu mult drag, doritorii (6+) la un atelier de pictură pe sticlă, realizat în cadrul Cercului parohial de artă, coordonat cu măiestrie și răbdare de Dna Ioana Rusu.

Propunerea va fi găzduită, respectând normele în vigoare, la Centrul de activități miercuri, joi și, dacă va fi necesar, vineri în intervalul 10.00- 12.00.

Pentru o bună organizare vă rugăm să vă comunicați prezența la tel 0749-842558, dna Ioana Rusu, căreia îi suntem recunoscători

Vă aşteptăm cu drag!