Noi proiecte pastorale…

Dacă ai între 30 şi 99 de ani, te invităm să te înscri şi să participi la noile programe pe care dorim să le desfăşurăm la nivelul parohiei noastre începând din această toamnă:

Proiectul nr. 1 “CUM SĂ CULTIVĂM STAREA DE BINE?”

Proiectul nr. 2 “GLASUL IUBIRII – ŞCOALĂ PENTRU PĂRINŢI ŞI BUNICI ”

Cei care doresc sunt invitaţi să comunice acest lucru la pr. Mircea Marţian (0745-265935) sau la pr. Isac Florin (0745-608892) oferind  numele şi prenumele, vârsta, proiectul sau proiectele de care sunt interesaţi, telefonul de contact şi eventual email pentru cei ce folosesc internetul.

Ambele proiecte, moderate de dna prof. Lucia Vlad, se vor desfăşura la Capela “Sf. Iosif”, urmându-se un şir de întâlniri lunare, după un calendar prestabilit de comun acord cu participanţii înscrişi.

Data limită de înscriere: 10 septembrie 2011!

Vă aşteptăm cu drag!

Pr. Mircea Marţian

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *