Pelerinaj caritabil la Odorheiu Secuiesc

manastirea receaVă invităm cu drag la PELERINAJ
desfășurat  în 19 și 20 IULIE 2014

OBIECTIVE:

PREȚ: 100 LEI/PERSOANĂ.

Informații și înscrieri,  Dna Aurelia Chiorean, Consilier Parohial, tel. 0755-830027

Plecarea va fi în data de 19 iulie, după Sfânta Liturghie de la ora 6.45, celebrată în Capela Sf. Iosif.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept