Pelerinaj din Cluj-Napoca la Mănăstirea „Coborârea Sfântului Spirit” din Molișet

Călugării Ordinului Sfântului Vasile cel Mare şi credincioşii Parohiei Molişet ne invită cu mult drag să preamărim împreună pe Dumnezeu participând cu bucurie la sfânta Jertfă a Liturghiei cu ocazia Hramului Mănăstirii ,,Coborârea Sfantului Spirit și la celebrarea Jubileului de 400 de ani de la martiriul Sfântului Iosafat.

moliset

Manifestarea va avea loc, Duminică 11 iunie 2023, cu începere de la ora 10.30 la Molișet.

Doamna consilier al parohiei noastre, Aurelia Chiorean (tel. 0755-830027) vă stă la dispoziție celor interesați pentru a vă înscrie și a putea participa la acest eveniment (în prezent mai sunt 10 locuri!).

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept