Pelerini în Ţara Sfântă

Vă invităm cu drag

la o întoarcere la originile credinţei

„Ţara Sfântă”

Luni, 3 decembrie, orele 17.30, în capelă, Intrarea A

Vom viziona împreună un film documentar de excepţie despre Israel şi locurile sacre de pelerinaj.

  pr. Titus Sas

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept