Repetiţii pentru ministraţii

Cristos a înviat din morţi cu moartea pe moarte calcând
şi celor din morminte viaţă dăruindu-le!

                        ANUNŢ

Vă informăm faptul că, pentru a putea participa, cu mic cu mare, la oficiile speciale din această perioadă, programele noastre catehetice şi extracatehetice intră în vacanţă (începând de duminică 8 aprilie) pe perioada Săptămânii Mari şi a Săptămânii Luminate.

Programele vor fi reluate începând cu Duminica Tomii, 22 aprilie 2012 !

REPETIŢII PENTRU MINISTRAŢII:

MIERCUREA MARE, 11 APRILIE

19.30 – 20.00 – Repetiţii pentru copiii ce vor să se implice în oficiul celor 12 Evanghelii ale Patimilor Domnului

JOIA MARE, 12 APRILIE

19.30 – 20.00 – Repetiţii pentru copiii ce vor să se implice în oficiul Prohodului Domnului

SÂMBĂTA MARE, 14 APRILIE

11.00 – 11.30 – Repetiţii pentru copiii ce vor să se implice în oficiul Învierii Domnului

Pr. Mircea Marţian

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept