Seară de împărtăşire „Pelerini în Ţara Sfântă”

Vă invităm cu drag la
o seară de împărtăşire

„Pelerini în Ţara Sfântă”
luni, 26 noiembrie, orele 17.00, în capelă, intrarea A.

Vă aşteptăm cu poze, impresii, discuţii legate de experienţele noastre de la Yafo, Ierusalim, Nazareth, Bethlehem, Capernaum, Qumran, Cana Galileii, Marea Moartă, Tel Aviv, Haifa, etc.

Shalom!
Pr. Titus Sas

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site utilizează cookie-uri. Pentru a asigura buna funcţionare, pentru a îmbunătăţi utilizarea şi funcţionalitatea acestuia, pentru a personaliza conţinutul şi anunţurile, şi pentru a analiza traficul, asemenea majorităţii site-urilor, folosim cookie-uri. Dacă nu sunteți de acord, unele funcționalități s-ar putea să fie indisponibile. Puteţi oricând să vă schimbaţi sau să vă retrageţi consimţământul. Aflați mai multe detalii aici.
Accept
Nu accept